Skip to main content

Ar-Ge Çalışmalarımız

Firmamız, Ar-Ge faaliyetlerinde istihdam ettiği teknik personel ve mühendislerin sayısını her geçen gün arttırarak, inovasyona bağlı ekonomik büyüme ve kalkınma hedefine odaklanmıştır. Bu düşünceyle çıktığımız yolda, yüksek teknolojiye dayalı katma değerli ürünler üretmeye ve bu alanlara yatırımlar yapmaya devam etmekteyiz.

Biriz Enerji olarak, mühendis ve teknik kadromuz ile iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamak için, yeni ürün ve süreçler ortaya koymaktayız. Bu çerçevede misyon edindiğimiz ilkeler:

≡ Doğruluk, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerine uymak,
≡ Test ve deney faaliyetlerimizde, ulusal ve uluslar arası kuruluşlarca hazırlanan kalite standartlarını uygulamak,
≡ Ekipmanlarımızı ve bilgi birikimimizi güncel tutmak,
≡ Müşterilerimizin problemlerine, en hızlı ve en yenilikçi çözümler sunmaktır.


Dünyada karbon salınımını azaltmaya yönelik yapılan çalışmalar kapsamında geliştirdiğimiz teknolojiler ile bu sürece destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

“Yeşil Zeka” teması ile yenilenebilir enerji kaynaklarının verimliliğini arttırmak için yapay zeka yazılımları geliştiriyoruz.

Yapay Zekanın geleceğine inanın!

MapperX, PV panel denetiminden daha fazlasıdır. Yapay zeka hata tespiti, dijital ikiz teknolojisi, anormallik tespiti ve detaylı raporlama hakkında detaylı bilgi için kataloğu indirin.

Yapay zeka mühendisleri ve harita mühendislerinden oluşan deneyimli Ar-Ge ekibimizle Güneş Enerjisi tesisleri için tasarlayıp geliştirdiğimiz MapperX yazılımımızla geleceği şekillendiriyoruz.

Yapay Zeka Pv Panel İnceleme Yazılımı
© 2023 MapperX – All Rights Reserved.