Skip to main content

Yapay Zeka’nın geleceğine inanın.

Yapay zeka mühendisleri ve harita mühendislerinden oluşan deneyimli Ar-Ge ekibimiz ile Güneş Enerji tesislerine %100 yerli imkanlar ile tasarlayıp geliştirdiğimiz MapperX yazılımımızla geleceğe yön veriyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek PV Panel İnceleme Yazılımı

MapperX

mapperx.com

Hakkımızda

Biriz Enerji, yenilenebilir enerji endüstrisinin işletme ve bakım faaliyetleri kapsamında, termal muayene ve yazılım hizmetleri sağlayıcısıdır.
Şirketimiz 2018 yılından bugüne, teknolojiye yön veren alanında lider firmalar ile ortak çalışmalar yürütmekte ve drone teknolojisi destekli projeler ile müşterilerinin iş ve operasyon etkinliğini iyileştiren stratejiler geliştirmektedir.

Misyonumuz

Projelerimiz, çözümlerimiz ve iş ahlakımız ile yüksek standartlarda kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Yenilenebilir enerji endüstrisinin işletme ve bakım faaliyetleri kapsamında sağladığımız hizmetleri, ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve standartlara bağlı kalarak gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası tanınırlığa sahip, yüksek katma değerde yenilikçi projeler geliştiren ve küresel kültüre sahip bir şirket olmak öncelikli hedeflerimizdendir. Biriz Enerji olarak ilkleri gerçekleştirirken sektöre yön verebilmeyi ilke ediniyoruz. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve daima çözüm odaklı bir anlayış benimsiyoruz.

Çoklu Dil Seçenkleri
Gelişmiş Haritalama
RGB ve Termal Haritalama
Teknik Servis Bilgi Ekranı

Yapay Zekanın geleceğine inanın!

MapperX, PV panel denetiminden daha fazlasıdır. Yapay zeka hata tespiti, dijital ikiz teknolojisi, anormallik tespiti ve detaylı raporlama hakkında detaylı bilgi için kataloğu indirin.

Yapay zeka mühendisleri ve harita mühendislerinden oluşan deneyimli Ar-Ge ekibimizle Güneş Enerjisi tesisleri için tasarlayıp geliştirdiğimiz MapperX yazılımımızla geleceği şekillendiriyoruz.

Yapay Zeka Pv Panel İnceleme Yazılımı
© 2023 MapperX – All Rights Reserved.